Název profese Správa a obsluha e-shopu s osvětlením
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Ing. Karel Kužela
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67025118

Do malého, pohodového kolektivu hledáme kolegu na správu a zastřešení e-shopu zaměřeného na osvětlení.

Náplň práce: správa e-shopu od A po Z, řešení objednávek, povědomí o skladových zásobách a hlídání dostupnosti a aktuálnosti zboží i e-shopu. Nástup možný ihned. Motivační ohodnocení, různorodá práce, prostor pro vlastní invenci. Výhodou je zkušenost s obchodem, velkou výhodou zkušenost s osvětlením, e-shopem.

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup, ochotu učit se novým dovednostem

Zaměstnanecké výhody: firemní notebook, telefon, možnost profesního růstu, příspěvek na stravování, firemní akce

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-16:00.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Zlín

Zlín
26000 - 35000 Kč za měsíc
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Zlín
Zlín
Advantage Consulting, s.r.o.
Zlín
Zlín
50000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Zlín
80000 - 100000 Kč za měsíc

Mzda

od 30000 do 50000

Volné pracovní místo Správa a obsluha e-shopu s osvětlením je vystaveno v regionu Zlín .