Název profese Prodavač/ka masa - uzenin
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel MAKOVEC a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046446

Nástup možný IHNED

Požadujeme: zdravotní způsobilost, praxe v prodeji masa výhodou, zkušenosti s pultovým prodejem čerstvých potravin (uzeniny, lahůdky), profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita, zkušenosti s prodejem na teplém pultu vítány.
Náplň práce: příprava a prodej masa, uzenin a polotovarů do teplého pultu, doplňování a úklid.
Pracovní doba: PO-PÁ ranní směna 5:00 - 13:00 odpolední 13:00 - 20:30,
SOBOTA 5:00 - 13:00 (jednou za 14 dní), NEDĚLE ZAVŘENO!

Zaměstnanecké výhody: Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x v roce 7.000,- Kč (za příslušné pololetí)

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-15:00.