Název profese Operátor/ka CNC strojů
Místo výkonu práce Znojmo
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TOS ZNOJMO, akciová společnost
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040932

Požadavky:
- minimálně 1 rok praxe s obsluhou NC/CNC frézek nebo soustruhů,
- znalost materiálů, nástrojů, včetně volby řezných podmínek pro obrábění schopnost číst technické výkresy, znalost měření a vlastní kontrola odvedené práce
Pracovní náplň:
- operátor NC strojů seřízení a obsluha obráběcích NC a CNC strojů, práce nutné při obrábění materiálu (soustružení, frézování, broušení, vrtání atd.), příprava a manipulace s materiálem Zaměstnanecké výhody:
- platové podmínky dle praxe a zkušeností, práce ve stabilní společnosti,
- příspěvek na stravování, 7,5 hodinová pracovní doba,
- podíl na zisku pro všechny zaměstnance, možnost ubytování na firemní ubytovně,
- nástup ihned nebo po dohodě
Informace:
- mailem, telefonicky.>