Název profese Technický/á pracovník/ce - vedoucí provozně technického úseku
Místo výkonu práce Skalice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Skalice, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043704

Požadavky a náplň práce:
- zkušenosti s vedením kolektivu
- osobnostní předpoklady - komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, bezúhonnost
- všeobecná orientace v technologických postupech oprav a běžné údržby budov a technických zařízeních
- znalost obsluhy PC - MS Word a Excel, ŘP skupiny B, příp. T
- vedení provozně technického úseku (stravování, úklid, údržba, prádelna)
- zajišťování technické správy rozsáhlých majetkových souborů
- zajišťování pravidelných prohlídek, revizí a servisů technických zařízení
- zajišťování provozuschopnosti, oprav a běžné údržby budov
- vedení evidence spotřeby energií, PHM, odpadů apod., zpracování statistických výkazů
- vedení evidence majetku včetně provádění inventarizací
- navrhování a zpracovávání podkladů pro výběrová řízení
- vyhotovování objednávek nebo návrhů smluv a následné zveřejňování v registru smluv, protikorupčním portálu a na stránkách zřizovatele
Zaměstnanecké výhody:
- finanční odměny, podnikové stravování, benefity FKSP
Informace:
- osobně
- mailem
- telefonicky.>