Název profese Technický vedoucí projektu
Místo výkonu práce Praha - Radlice
Přidáno 23.4.2024

Volné od 22.4.2024
Zaměstnavatel Stadler Praha, s. r. o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské

Stadler Praha s.r.o. je dceřiná společnost skupiny Stadler Rail Group, která se zabývá vývojem a výrobou kolejových vozidel. Mateřská společnost sídlí ve Švýcarském Bussnangu. Naše pobočky se nacházejí ve Švýcarsku, Německu, Španělsku, Polsku, Maďarsku, České republice a USA. Podpůrná servisní střediska pro naše zákazníky provozujeme například v Dánsku, Francii, Itálii a v mnoha dalších zemích.

Naše portfolio zahrnuje obsáhlou nabídku produktů v oblasti železniční a městské kolejové dopravy. Jedná se o vysokorychlostní vlaky, regionální vlaky, vozidla metra a tramvajová vozidla. Kromě toho produkujeme traťové a posunovací lokomotivy, a mezi nimi také nejsilnější evropskou diesel-elektrickou lokomotivu Euro4000. Zároveň jsme přední světový výrobce ozubnicových a speciálních kolejových vozidel.

Náplň práce:
• Kompletní technické řízení projektu v oblasti kolejových jednotek
• Kontrola finálních konceptů jednotlivých systémů kolejových jednotek
• Koordinace funkčních návrhů a technických specifikací
• Komplexní řízení projektu od nabídkové fáze až po předání jednotek zákazníkovi
• Zodpovědný Zoza dodržování termínů a kvality
• Pravidelné koordinační porady teamu
• Komunikace s klientem ohledně technického řešení vozidla
• Schvaluje zkušební specifikace a koordinace homologace vozidel
• Navrhuje nebo se účastní výběru dodavatelůReportování stavu projektu diviznímu
managementu
• Koordinace harmonogramu a plánování inženýrských činností
• Participace na FAI (first article inspection)
• Komunikace a jednání s úřady NoBo, AsBo, DeBo, NSA

Profil kandidáta:
• VŠ technického zaměření (orientace v oboru kolejových vozidel výhodou)
• Základní vše profesní znalosti Mechanika, Elektro, schvalováni vozidel
• Znalost anglického jazyka na pokročilé komunikační úrovni
• Dobré komunikační, presentační i organizační dovednosti
• Zkušenosti s vedením projektu od tendru až po finální předání zákazníkovi
• Minimálně 3 roky praxe na pozici projektový manažér
• Osobnost týmově orientovaná na komunikaci a dialog
• Ochota cestovat, učit se novým věcem a procesům v řízení Preciznost a zaměření na detaily
Poznámka:
Předáváme zkušenosti s cílem vyprofilovat vlastní projektové manažery. Budeme rádi, když nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Informace o pozici:
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: 13. plat, roční bonus, Notebook, Multisport karta, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení,
Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Strojní inženýr,
Technik, Technik ve strojírenství, Konstruktér
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva