Název profese Material Handler (Skladník)
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel FEI Czech Republic s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67030362

První kontak e-mailem.

Co budete dělat?
o Přijímat, zaskladňovat, vydávat a balit materiál
o Pracovat s VZV
o Běžnou skladovou administrativu - každodenní práce na počítači
o Dodržovat pravidla BOZP
Jste to vy?
o Hledáme zodpovědné a manuálně zručné lidi
o Zkušenosti s prací s VZV velkou výhodou
o Platný vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
o Potřebujeme, abyste měli dobrou fyzickou zdatnost kvůli práci s břemeny
o Oceníme aktivní přístup a dobré komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody:
Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provoz
30 dní dovolené, možnost Multisport karty, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefity
Za doporučení nového kolegy můžete získat až 90 000 Kč
Na stravování v ní vám přispějeme 100 Kč za odpracovaný den

Kvalitní vybavení pro práci: firemní notebook, dva monitory a firemní telefon jsou u nás standard, další vybavení dle osobní preference

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.