Název profese Technik/Mechanik
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel FEI Czech Republic s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67030367

První kontak e-mailem.

Co budete dělat?
(Elektro)technik:
o Budete pracovat s elektronikou a instalovat na mikroskop jednotlivé moduly
o Kromě toho budete často pracovat s počítačem, se kterým budete nastavovat, testovat a kalibrovat svůj mikroskop
o K ruce vám bude naše firemní aplikace Final Test, která vás provede celým procesem nastavení mikroskopu a pomůže vám v začátcích
o Každý mikroskop je unikát. Čas od času se vyskytne věc, kterou bude potřeba zkonzultovat s kolegy z vývoje nebo inženýringu

Mechanik:
o Jako mechanik/čka budete na mikroskopy přidávat citlivou mechaniku, pracovat s vakuovou technikou a kontrolovat těsnost
Koho hledáme?
o Technické nadšence, kteří hledají rozmanitou práci, ve které budete každý den řešit jiné věci
o Elektro vzdělání nebo nárok na zákon 250 (bývalá vyhláška č.50) výhodou
o Nemáte elektro? Pokud máte jiné SŠ vzdělání technického směru, dokážeme vás vše doučit
o Pokud máte zkušenosti s oživováním elektrických modulů a Ohmův zákon znáte jako svoje boty, na pohovoru doslova zazáříte
o Měli byste ovládat angličtinu alespoň na základní úrovni a být schopni porozumět anglicky psané technické dokumentaci

Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provoz

Naší firmě se daří a již několik let po sobě roste - můžete se těšit na každoroční finanční bonusy
30 dní dovolené, plně hrazená Multisportka, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefity
Za doporučení nového kolegy můžete získat až 90 000 Kč
Nabízíme férovou mzdu - více se dozvíš na prvník kole pohovoru
Skvělá firemní kantýna se třemi hlavními jídly, teplým bufetem, salátovým barem nebo pizzou. Na stravování v ní vám přispějeme 100 Kč za odpracovaný den

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.