Název profese Obráběč/ka-nástrojař/ka (vertikální obráběcí centrum)
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66835472

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Náplň práce: obrábění dílců na vertikálním obráběcím centru; samostatná tvorba programů ve stroji- řízení Sinumerik 840D.
Požadujeme: znalost obrábění na cnc obráběcích centrech; znalost tvorby programů na stroji v systému Sinumerik 840D; znalost obráběcích nástrojů; znalost měřidel (posuvka, mikrometr); čtení výkresové dokumentace; práci se strojnickými tabulkami.
Vzdělání: střední odborné (obor mechanik-seřizovač, frézař, obráběč kovů apod.).
Délka požadované praxe v oboru: 1 rok.
Další specifikace: zodpovědnost za odvedou práci ; spolehlivost, flexibilita, samostatnost; loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky vč. sytému odměn.
Benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.
Nástup: možný ihned.
Kontaktní osoba: Blanka Novotná
- tel. 389 016 222, 602 355 341; e-mail bnovotna@mjgroup.cz.