Název profese Pracovník/ice v sociálních službách - přímá obslužná péče pro sociální službu chráněné bydlení
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 16.6.2024

Zaměstnavatel Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67056171

Co budete dělat?
- pracovat s osobami staršími 18 let, které mají sníženou soběstačnost z důvodu mentálního postižení nebo kombinace mentálního, tělesného či smyslového postižení, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby,
- podporovat vlastní samostatnost klientů při zvládání dovedností běžného života, upevňování mezilidských vztahů, pomoc při kontaktu s širším společenským prostředím
Co požadujeme?
- min. základní vzdělání,
- kurz pracovníka v sociálních službách, (možno dodělat do 18 měsíců od nástupu),
- komunikativnost, zodpovědnost, kreativita, zručnost, flexibilita, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu,
- praxe v oboru výhodou,
- trestní bezúhonnost,
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.
Co nabízíme?
- smysluplnou pracovní pozici na plný úvazek,
- třísměnný provoz v nepřetržitém režimu (8 a 12 hod.),
- vzdělávání, profesní rozvoj, supervize,
- práci v dynamickém a aktivním týmu motivovaném pro práci s okruhem osob, kterým je služba poskytována, přátelské a kolegiální prostředí,
- 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená,
- benefity– příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Předpokládaný nástup? Dle dohody.
Pravidelné pracoviště: České Budějovice.
Plat? Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě– od 25. 000 Kč podle praxe, osobní příplatek po zkušební době.
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: personalista@domovlibnic.cz, v kopii na e-mail: socialnichb@domovlibnic.cz.