Název profese Sociální pracovník/ice pro osoby bez domova - terénní program
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 16.4.2024

Zaměstnavatel Městská charita České Budějovice
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 32
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046028

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- přímá terénní sociální práce s osobami bez domova a v krizi - vyhledávání a kontaktování osob bez domova, sociální poradenství, doprovody na úřady apod., práce v kanceláři
Požadované dovednosti:
- minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné, vysokoškolské - dle zákona č. 108/2006 Sb., zákona o sociálních službách (lze přijmout studenta před státnicemi)
- znalost SQSS a individuálního plánování
- orientace v sociální sféře
- práce s PC (word, excel atd.)
- schopnost orientace v administrativě
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- trestní bezúhonnost
- schopnost práce v týmu
- vysoké pracovní nasazení
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování
Nabízíme:
- smysluplnou práci na 0,8 úvazek (32 hod. / týden)
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- pružnou pracovní dobu
- dovolená 5 týdnů
- 2 dny sick days
- nástupní mzdu 24 640 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, možnost dalších odměn
- možnost dalšího vzdělávání a podporu osobnostního růstu
- zázemí stabilní organizace, práce v mladém kolektivu
Místo výkonu práce: České Budějovice
Nástup: dle dohody
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis vedoucí na e-mail: ingrid.dulawova@cbudejovice.charita.cz, bližší informace na tel. +420 731 604 457.