Název profese Vrchní a všeobecná sestra do domácí péče oblast - Cheb
Místo výkonu práce Cheb
Přidáno 10.4.2024

Volné od 9.4.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Do naší nové pobočky v Chebu hledáme všeobecnou a vrchní sestru. Staňte se součástí prosperující a rychle rostoucí společnosti, kde je pro nás pacient a zaměstnanec na prvním místě.

Náplň práce:
• Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
• Vedení zdravotnické dokumentace
• Odpovědnost za vykazování zdravotní péče na pojišťovny a další administrativa (VS)
• Odpovědnost za kvalitu poskytované péče (VS)
• Účast při výběru a přijímání zdravotnického personálu (VS)

Požadujeme:
• Minimálně 2 roky praxe práce ve zdravotnictví
• Aktivní řidič sk. B
• Vzdělání všeobecné sestry a vyšší
• Základní znalosti práce na PC
• Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
• Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• TRESTNÍ BEZÚHONNOST
• Zkušeností na vedoucí pozici nejméně (VS)

Nabízíme:
• Nadstandardní mzdové ohodnocení: 40.000 – 60.000 Kč hrubého měsíčně, dle výkonu
• Služební automobil
• Zázemí velké stabilní společnosti
• Práce v přátelských týmech
• 5 týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní doba
• Možnost práce na zkrácený úvazek
• Možnost práce na dohodu o provedení práce
• V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody
• Možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem