Název profese Skladník
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 8.4.2024

Volné od 7.4.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Jsme firma IMMAX WPB CZ a hledáme posilu do našeho neustále se rozvíjejícího se pracovního týmu.

• Zabýváme se velkoobchodním prodejem výrobků vlastní značky IMMAX – LED světelné zdroje, chytrá domácnost apod. a prodejem výrobků značky
PATONA, pro kterou máme výhradní zastoupení. Naše výrobky prodáváme v celé EU.
• Zaměstnancům nabízíme především zázemí a stabilitu. Podporujeme jejich vzdělávání a kvalifikaci.
• Tvoříme silný, dynamický a stále se rozvíjející tým. Spokojenost našich zaměstnanců je jedna z našich priorit.

Náplň práce:

• Práce ve skladu – příjem a expedice zboží – a vše kolem
• Manuální práce, vyskladňování našeho zboží...

Co od Vás očekáváme:

• Minimálně SOU vzdělání, spolehlivost
• Znalost práce na PC, excellové tabulky nutností
• Skvělé komunikativní schopnosti v češtině
• Flexibilita, loajálnost, samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

• Nástupní plat: 20.000 – 25.000 Kč
• 8hodinovou pracovní dobu
• Práci ve stabilní firmě v atraktivním prostředí
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Možnost podílet se na plánování a nových projektech společnosti
• Různorodou práci
• Roční odměnu dle hospodářského výsledku
• Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
• Řadu zajímavých benefitů (stravenky, až 5 týdnů dovolené a další)
• Místo pracoviště: Ostrava

Kontaktní údaje

Jméno Ilona Goby
Telefon +420606374861

Mzda

od 20000 do 25000 měsíčně

Volné pracovní místo Skladník je vystaveno v regionu Ostrava-město .