Název profese Traktorista do živočišné výroby
Místo výkonu práce Mladoňovice
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel AGRO Liboměřice a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67010687

Místo výkonu práce: poliklinika - Farma Nové Lhotice

NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz krmení po střediscích živočišné výroby, krmivář
Požadujeme: pracovitost a zodpovědnost, zkušenosti s obsluhou manipulátoru vítána.
Nabízíme: pevná pracovní doba, jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, nebo na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Pohled 26, 538 21 Slatiňany, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.