Název profese Traktorista - mechanizátor
Místo výkonu práce Slatiňany
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Národní hřebčín Kladruby nad Labem
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67015550

Místo výkonu práce: Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení a údržba kolových traktorů s přívěsem nebo návěsem při dopravě
Aplikace průmyslových a statkových hnojiv
Vláčení, orba, smykování a ostatní předseťová příprava půdy, technický záběr nářadí do méně než 6 m
Setí plodin stroji pro přesný výsev, bezorebný výsev a stroji pro výsev speciálních plodin.
Setí plodin univerzálními secími stroji o záběru 6 a více metrů.
Chemická ochrana a hnojení zemědělských kultur postřikem závěsnými a samojízdnými postřikovači.
Běžné opravy traktorů, strojů, nářadí a zařízení. Základní odborné práce při demontážích a montážích funkčních skupin.
Opravy, údržba a seřizování mechanických technologických zařízení.

POŽADAVKY: Vzdělání - střední odborné s výučním listem
Řidičský průkaz skupiny T
flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
UVÍTÁME: praxi v oboru, řidičský průkaz sk C
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, zkušební doba 3 měsíce (možnost prodloužení až na dobu neurčitou)
pracovní doba nerovnoměrně rozvržená - 40 hodin týdně
odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, ve spojení s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., v platném znění - 5. platová třída, příplatek za práci v sobotu a v neděli, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
předpokládané datum vzniku pracovního poměru: dohodou
Zaměstnanecké výhody: jazykové vzdělávání, zvyšování kvalifikace na náklady organizace, zvýhodněný mobilní tarif
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle mezi 9 - 14 hod., nebo na e-mailové adrese.