Název profese Teamleader v USA / Seřizovač svářecích robotů
Místo výkonu práce Ralsko
Přidáno 12.4.2024

Volné od 12.4.2024
Zaměstnavatel KV Final Ralsko s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Chceš s námi rozvíjet společnost v USA?
Jsme česká stabilní společnost KV Final, zabýváme se vývojem a výrobou kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl a právě teď rozšiřujeme náš tým v Jižní Karolíně.
PŘIDEJ SE K NÁM, VYCESTUJ A DĚLEJ STROJAŘINU NA SVĚTOVÉ ÚROVNI!

Teamleader v USA / Seřizovač svářecích robotů

Náplň práce:
- práce s roboty ABB, seřizování přípravků, svařovacích parametrů apod.
- odporové svařování, clinchování
- nastavení trajektorií robota, svařovacího zdroje
- výměny spotřebních součástek robota
- identifikace a odstranění poruch zařízení
- zajištění spotřebního materiálu robota, či svářecího systému
- zaučení operátorů při sériovém procesu
- zodpovědnost za výkon a kvalitu výroby na svěřené směně
- rozběh nových projektů s správa svěřeného majetku
- zajištění kvality výstupu, dohled, reakce a nápravná opatření v případě reklamací
- univerzální činnost v rámci závodu ve Spartanburgu, dle požadavků vedoucího závodu

Požadujeme:
- velmi dobrá znalost AJ
- nejlépe SŠ vzdělání technický obor s maturitou / praxe v oboru
- chuť pracovat tělem i duší a vždy na 100%
- ochotu pracovat dlouhodobě v USA, 5 let a více
- zájem o rozvoj české značky KV Final v USA
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita k firmě
- ochotu k přípravné fázi v České republice, tj. práce v Kuřívodech - Ralsku

Nabízíme:
- firemní ubytování v ČR a USA
- služební auto v USA
- hrazené letenky a víza
- dlouhodobou perspektivu
- práce s moderními technologiemi
- technický rozvoj v mladém týmu
- velmi nadstandartní finanční ohodnocení a plně hrazené přesčasy

Místo výkonu práce:
- přípravná fáze Kuřívody v Ralsku
- dlouhodobá praxe Spartanburg, Old Greenville Rd. (Jižní Karolína, USA)

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- plný pracovní úvazek

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera