Název profese Technicko obchodní poradce/poradkyně
Místo výkonu práce Domažlice
Přidáno 31.1.2024

Zaměstnavatel LINTECH, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66899433

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ
- příjemné a reprezentativní vystupování
- znalost MS Office, internet, Outlook
- komunikativnost, spolehlivost, kreativita, organizační schopnosti
- znalost spisovného ČJ a rétoriky
- znalost AJ (NJ) slovem i písmem, úroveň B2
- ŘP sk. B, aktivní řidič
- spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost
Obchodní činnosti:
1. Komunikuje s odběrateli (zákazníky) a dodavateli, zastupuje firmu navenek v obchodních vztazích se zákazníky. Týmové spolupráce ostatních obchodních zástupců, vzájemně se informují a podporují, v rámci svých možností.
2. Aktivně vyhledává nové zákazníky a pečuje o stávající.
3. Sbírá informace z trhového prostředí (konkurence, výrobky, ceny)
4. Provádí hodnocení obchodních aktivit, analyzuje trh, na kterém se pohybuje, neustále prohlubuje vědomosti a znalosti nabízených technologií a konkurenčních výrobků a služeb.
Realizační činnosti:
1. Posuzuje dodávky z hlediska kvality a termínů, provádí vlastní obchodní činnost, t.j. administrativní úkony spojené s obchodní činností a připravuje cenové kalkulace.
2. Účastní se výstav a ostatních obchodně - prezentačních akcí.
Nabízíme:
" stabilní práci na HPP ve firmě s tradicí od r. 1993
" možnost zkráceného pracovního úvazku, home office
" pestrou pracovní náplň
" stravenkový paušál, 25 dní dovolené
" možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
" příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra města, přátelský kolektiv
" mzdové ohodnocení dle odbornosti
" dotované firemní ubytování v Domažlicích, Žižkova 16
E-mailový kontakt.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Domažlice

Domažlice
42000 - 55000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Domažlice
45000 - 55000 Kč za měsíc
Domažlice
50000 - 55000 Kč za měsíc
Domažlice
Domažlice
Domažlice

Kontaktní údaje

Mzda

od 25000 do 40000

Volné pracovní místo Technicko obchodní poradce/poradkyně je vystaveno v regionu Domažlice .