Název profese Obsluha drátové řezačky (EDM obrábění), tepelné zpracování - kalení, CNC obrábění
Místo výkonu práce Domažlice
Přidáno 31.1.2024

Zaměstnavatel LINTECH, spol. s r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66899434

Požadujeme: SOU/SŠ strojní, nebo technické, obor obráběč kovů - (popř. zámečník nebo nástrojař) kusová i malosériová výroba.
Čtení a orientací v technických podkladech, částečnou znalost NC programů.
Spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost, manuální zručnost.
Náplň práce:
Obsluha všech CNC strojů na uživatelské úrovni a jejich údržba.
Obsluha rovinné brusky
Obsluha drátové řezačky - EDM obrábění (zaškolíme)
Tepelné zpracování kovů - kalení v moderní kalírně (zaškolíme)
Příprava pracovního procesu, seřízení a kontrola funkcí stroje, kontrola nástrojů.
Zkoušení obrobených dílců a polotovarů za použití měřidel a zkušebních přístrojů.
Nabízíme:
o stabilní práci na HPP ve firmě s tradicí od r. 1993
o pestrou pracovní náplň
o stravenkový paušál, 25 dní dovolené
o příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra města, přátelský kolektiv
o mzdové ohodnocení dle odbornosti
o měsíční odměny za hospodářské výsledky výroby
o dotované firemní ubytování v Domažlicích, Žižkova 16
E-mailový kontakt.