Název profese Traktorista mechanizátor m/ž
Místo výkonu práce Staňkov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67044720

Náplň práce:
řízení, obsluha a seřizování traktorů, speciálních secích a sklizňových strojů při zajišťování odrůdových pokusů, řízení, obsluha a seřizování další mechanizace používané na stanici, zajištění provozu, údržby a oprav dopravních a mechanizačních prostředků
Požadavky:
o min. střední vzdělání s výučním listem
o řidičský průkaz sk. B a T

Plat podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů
a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 7. platová třída.
Nabízíme: 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.
Telefonický kontakt - v pracovní dny od 8 do 14 hodin.