Název profese Traktorista - mechanizátor
Místo výkonu práce Čáslav
Přidáno 16.4.2024

Zaměstnavatel Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67046540

Náplň práce:
řízení, obsluha a seřizování traktorů, speciálních secích a sklizňových strojů při zajišťování odrůdových pokusů, řízení, obsluha a seřizování další mechanizace používané na stanici, zajištění provozu, údržby a oprav dopravních a mechanizačních prostředků.

Požadavky:
o min. střední vzdělání s výučním listem,
o řidičský průkaz sk. B a T.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.

V případě zájmu pište na uvedený email, volejte v pracovní dny od 8 do 14 hodin, nebo se dostavte osobně.