Název profese Všeobecné sestry bez specializace
Místo výkonu práce Nýdek
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67026531

TŘ a:20/3/2024
Náplň práce:
- řídí se ošetřovatelskými standardy v zařízení
- zajištění odborné zdravotně-ošetřovatelské péče klientům
- zajištění potřeb klientů vyplývající z individuálního plánování
- vyhodnocování potřeb a úrovně soběstačnosti klientů
- všímá si projevů jejich onemocnění, vyhodnocuje rizikové faktory za spolupráce s ostatními zaměstnanci, sleduje a orientačně hodnotí fyziologické funkce pacientů - dech, puls, tělesnou teplotu, krevní tlak a další tělesné parametry.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou ve zdravotnickém oboru, pečlivost, odpovědnost.
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení na neurčito.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@dustojnost.cz nebo volat (Po-Pá 8:00-14:00) na tel. č.: 730 518 824.