Název profese Pracovník/pracovnice v sociálních službách
Místo výkonu práce Nýdek
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67027693

TŘ z:1/12/2023 a:20/3/2024
Náplň práce:
- pečovatelská činnost v pobytové službě, spočívající ve vykonávání obslužných činností, spojených s přímým kontaktem s klienty, kteří trpí fyzickými a psychickými obtížemi, zdravotními problémy
- podpora, péče, pomoc v denních činnostech, převlékání lůžkovin, úprava pokoje, pomoc klientům u jídla
- jednoduché ošetřovatelské úkony a komplexní péče o klienty s omezenou pohyblivostí nebo nepohyblivé, inkontinentní, s těžkým zdravotním postižením.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení na neurčito
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@dustojnost.cz nebo volat na tel. č.: 730 518 824.