Název profese Ostraha obchodního domu - Frýdek Místek
Místo výkonu práce Frýdek Místek
Přidáno 16.4.2024

Volné od 5.1.2024
Zaměstnavatel Protektia, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel.734 881 686 Po-Pá od 9.00 -16.00, na mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Náplň práce: strážní a detektivní činnost, práce i na CCTV, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.
Požadujeme: Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Nástup možný IHNED

Prvotní kontakt Po - Pá 9 -16hodin p. Svatava Šašková tel. 734 881 686 nebo email. nabor1.centrum@protektia.cz