Název profese Ostraha prodejny Lidl - Rychnov nad Kněžnou
Místo výkonu práce Rychnov pod Kněžnou
Přidáno 15.4.2024

Volné od 10.11.2023
Zaměstnavatel Protektia, s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného, zaškolení. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.
MOŽNOST VOLBY SMĚN: RANNÍ, ODPOLENÍ NEBO CELODENNÍ!

Pro více informací volejte : p. Lenka Hanušová 734881684 nebo email: nabor2.centrum@protektia.cz