Název profese Pracovník/ce OTK, metrolog
Místo výkonu práce Ratíškovice
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel T Machinery a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67035089

Náplň práce:
- vstupní, mezioperační a výstupní kontrola výrobků ve strojírenské firmě
- plnění metrologických úkolů, kalibrace měřidel, evidence, revize a údržba měřidel
Požadujeme:
- odborné vzdělání v oblasti strojírenství
- praxe na pozici technické kontroly ve strojírenské firmě
- znalost problematiky svařování kovů
- orientace v kontrolních protokolech, v dokumentaci kvality a technických normách
- znalost práce s 3D měřícími zařízeními výhodou
- čtení technické dokumentace
- znalost práce s PC
- ŘP sk. B
- manuální zručnost, preciznost, samostatnost
Bonusové volno 5 dnů, příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravování, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna přiživotních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny, zaměstnanecké půjčky.
Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.