Název profese Celní deklaranti
Místo výkonu práce Ratíškovice
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel T Machinery a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67047161

Významná a stabilní česká strojírenská společnost hledá nového, spolehlivého a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici odborný referent/ka - celní deklarace, fakturace.
Náplň práce:
o celní deklarace a proclívání zboží mimo EU,
o připravování podkladů pro celní řízení a komunikace se spediční firmou,
o zpracování příslušných podkladů,
o vystavování celních dokladů,
o zajišťování celního řízení včetně odbavení na celnici,
o ověřování správnosti deklarovaných zásilek,
o zpracování statistického hlášení Intrastat na podkladě poskytnutých dokladů a doplňujících údajů,
o spolupráce s celní správou,
o vystavování faktur,
o komunikace i s ostatními kolegy v rámci celé společnosti
o práce se ERP systémem společnosti Helios Nephrite,
Požadavky:
o zkušenosti v oblasti celního řízení,
o zkušenosti se systémem registrovaného vývozce - REX výhodou,
o znalost o platných celních předpisech a pravidlech,
o znalost práce se systémem Helios Nephrite výhodou
o schopnost pracovat samostatně a v týmu,
o preciznost, pečlivost a schopnost řešit problémy,
o znalost Aj či Rj výhodou
o řidičský průkaz sk. B.
5 dnů bonusového volna navíc, příspěvek na stravné, příspěvek na životní pojištění,měsíční prémie, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, možnost ubytování ve firemní ubytovně, zaměstnanecké půjčky, vzdělávací kurzy, školení.
Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.