Název profese Pomocná síla do kuchyně
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel JIE HUA EUROPE s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 324592

CZ-ISCO: 94120 Pomocníci v kuchyni
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
- Místo výkonu práce: Čínská restaurace AVION, Gočárova třída 806/32, 500 02 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.7.2019
- Náplň práce: čištění nádobí, příprava surovin pro přípravu jídla,
- Požadujeme: spolehlivost, čistotu, pečlivost, ochotu učit se nové věci
- Nabízíme: stravování zdarma (oběd, večeře + pití)
- V případě zájmu kontaktujte: Chen Jing, tel.: 776 042 270 (volat v pracovní dny po 15 hod.), e-mail: j.jamaheno@seznam.cz. Osobní schůzka je možná po telefonické domluvě.