Název profese Vedoucí měření
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 25.5.2024

Zaměstnavatel ATC Space s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051891

Pracovní náplň:
- Provádění měření dle kontrolního plánu a pracovních instrukcí.
- Obsluhování měřícího souřadnicového stroje a 3D Laser trackeru.
- Analyzování měřených dat a vystavování měřících protokolů.
- Úpravy a vydávání kontrolních plánů a pracovních instrukcí.
- Úprava existujících měřících programů a vytváření nových programů pro CMM a Laser tracker dle
zadání.
- Navrhování efektivních postupů a spoluvytváření tolerančních konceptů.
- Analyzování požadavků na měření a vypracování podkladů pro finanční kalkulace.
- Vedení týmu zaměstnanců a zaškolování.
- Vyplňování měsíčních výkazů a předkládání vedoucímu pracovníkovi.
- Absolvování školení a průběžné zdokonalování se v dané pozici, dodržování zásad BOZP, PO
a další administrativní úkony schválené vedoucím pracovníkem.

Požadavky na způsobilost:
- VŠ nebo SŠ s maturitou technického / strojního zaměření.
- Dobrou orientaci ve strojírenských výkresech.
- Zkušenosti z oblasti měření výrobků na CMM min 2 roky.
- Spolehlivost a samostatnost.
- Práce s PC, znalost systémů MS Windows, MS Office
- Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni psané formy.
- Řidičský průkaz skupiny B
- Příjemné vystupování
Doporučené:
- Znalost obsluhy 3D Laser trackeru
- Znalost tvorby měřících programů
- Znalost podnikového informačního systému SAP
Pracovní podmínky:
- Práce v přátelském kolektivu
- Pečlivé zaučení
- Slušnost a férovost
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Atraktivní práce v kosmickém průmyslu
- Zaměstnání v hlavním pracovním poměru
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dopravu pro zaměstnance vzdálenější více jak 5 km
- Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- Příspěvek na penzijní spoření a připojištění