Název profese Zámečník
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 29.2.2024

Zaměstnavatel SEG s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66886654

NÁPLŇ PRÁCE: kontrola provedených svárů a dodržování pravidel kvality
POŽADUJEME: vyučení se zaměřením na zámečnictví; praxe v oboru výroby ocelových konstrukcí; spolehlivost a samostatnost; zručnost, flexibilita
VÝHODOU: kvalifikace svářeče dle ČSN EN ISO 9606-1 135; oprávnění jeřábník, vazač
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr; nadstandartní finanční ohodnocení; týdenní rekondiční a rehabilitační pobyt v lázních; dovolená 5 týdnů / rok; příspěvek na stravování; odměny při významných životních výročích; penzijní připojištění po 1 odpracovaném roce; pracovní doba 37,5 hod / týden; poskytnutí ochranných pracovních prostředků; pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu zaměstnání