Název profese Kontrolor/ka kvality ve výrobě
Místo výkonu práce Poříčany
Přidáno 24.10.2023

Zaměstnavatel BENEŠ a LÁT a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66924600

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání technického směru (lze nahradit praxí ve výrobní firmě), předchozí zkušenost v oddělení kvality výhodou, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, základy čtení výkresové dokumentace, zalost práce s ručními měřidly.

Náplň práce:
Uvolňování výroby, dozor nad kvalitou v průběhu výroby, měření a dokumentování výsledků v průběhu výroby, vypořádání neshodných výrobků, spolupráce při řešení kvalitativních problémů.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce.