Název profese Specialisté měrového střediska
Místo výkonu práce Poříčany
Přidáno 24.10.2023

Zaměstnavatel BENEŠ a LÁT a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66925206

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Obsluhovat 3D měřící stroj, po patřičném zaškolení vytváření programu na 3D stroji, měřit na komunálních měřidlech, měřit výrobky ze série i nových projektů a zaznamenávat data dle kontrolního plánu, tvořit měrové protokoly, úzce spolupracovat s oddělením technologie, výrobou a kvalitou.

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání technického směru, PC znalost (MS Office), ochota pracovat na 12-ti hodinové směny (denní / noční), spolehlivost, samostatnost, pečlivost, pozice vhodná i pro absolventy, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.