Název profese Pracovník/pracovnice v sociálních službách
Místo výkonu práce Kolín
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel VAŠE sociální služby s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046653

První kontakt:
Wirkerová Veronika DiS., tel.: 606 034 100, Po - Pá 8 - 16 hod
e-mail: wirkerova@vasesocialnisluzby.cz - zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem

Do našeho týmu hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici pracovník/pracovnice v sociálních službách Kolín.

Náplň práce:
- poskytování péče v souladu s platnými pracovními postupy a metodikami zaměstnavatele
- podílení se na individuálním plánování uživatele jako klíčový pracovník
- provádění přímé péče u uživatele dle jeho Rozpisu péče
- dodržování časového harmonogramu dne dle Plánu služeb střediska
- dodržování zásad BOZP a PO a používání ochranných pracovních pomůcek
- chování vůči uživatelům i spolupracovníkům dle etických zásad organizace uvedených v Etickém kodexu VAŠE sociální služby s.r.o.

Požadujeme:
- empatii a respekt, časovou flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu
- schopnost práce v týmu
- výpis z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost
- ŘP sk. B, aktivní řidič, vlastní auto výhodou
- kurz pracovníka v sociálních službách (dle domluvy možnost dodělání).

Nabízíme:
- pracovní poměr v zavedené organizaci s dlouholetou tradicí
- příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
- smysluplnou práci
- metodické vedení
- osobní ohodnocení/odměny
- další benefity.