Název profese *Terénní pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka)
Místo výkonu práce Žďár nad Sázavou
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel VAŠE sociální služby s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67034247

Na dobu neurčitou - nástup možný ihned;
Na dobu určitou (bez Kurzu PSS) - na 1,5 roku;
Náplň práce:
- péče o klienty v jejich přirozeném prostředí
- pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů
- jednoduché vedení dokumentace
- individuální plánování
- účast na poradách týmu, medického vedení a supervizí
Požadujeme:
- empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
- schopnost práce v týmu
- ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době
- bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost
- dokončené základní vzdělání
- aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)
Praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)
Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel/ka
Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu
- jistotu pracovního poměru ve stabilní organizaci
- příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
- smysluplnou práci
- metodické vedení a supervize
- nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách
- osobní ohodnocení / odměny
Nástup: možný ihned (dle dohody)
Další benefity: stravenkový paušál, možnost osobního rozvoje, firemní akce, sickdays, 5 týdnů dovolené, individuální rozvržení pracovní doby, bonusy/prémie
První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO - PÁ 8:00 - 16:00