Název profese Vedoucí směny ve výrobě kosmetiky
Místo výkonu práce Střílky
Přidáno 1.3.2024

Zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66999940

pracoviště Střílky
- Náplň práce: vedoucí směny ve výrobě kosmetických 100% přírodních BIO výrobků značky PURITY VISION, rozdělování práce jednotlivým kolegům na směně a zaučování nových, kontrola kvality výrobků, koordinace toku výrobků, kontrola dostatečné zásoby výrobků dle výrobních postupů, správa protokolů o výrobě a další
- Požadavky: zkušenosti s prací na PC, zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost
- Výhodou: zkušenost práce v laboratoři, práce s účetním softwarem
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: profesní růst, slevy na firemní produkty, zdravé wellness obědy ve firemní restauraci zdarma
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.