Název profese Technolog/ka asistent/ka vedoucího výroby kosmetiky
Místo výkonu práce Střílky
Přidáno 1.3.2024

Zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67000719

pracoviště Střílky
- Náplň práce: práce s iterním řídícím softwarem, plánování výroby, vypracování technologických postupů a spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby, spolupráce při řízení a kontrole kvality kosmetických a potravinářských výrobků dle SVJ, HACCP, BIO a fair trade, analytické práce spojené s výzkumem a výrobou a komunikace s ostatními složkami společnosti
- Požadujeme: SŠ/VŠ se specializací na farmacii, technologii výroby léků, kosmetiky, chemii či přírodovědné obory, praxi v laboratoři, zkušenosti s prací na PC, organizační schopnosti, orientaci na výsledek, spolehlivost, systematické uvažování a ochotu neustále se zlepšovat, zaujetí a nadšení pro inovace a aplikovaný vývoj
- Výhodou: znalost angličtiny a znalost normy a systémy SVJ, HACCP, BIO
- Nabídka: sleva na firemní produkty, obědy zdarma v místě pracoviště, možnost rozvíjet se a profesně růst, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.