Název profese Prodavač/ka - smíšeného zboží
Místo výkonu práce Kvasice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel COOP družstvo HB
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67019804

pracoviště Kvasice
- Náplň práce: práce na pokladně a v obslužném úseku, vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid
- Požadavky: vyučení v oboru prodavač/ka výhodou, praxe v oboru vítána, zodpovědnost, spolehlivost, vstřícnost k zákazníkům, ochota
- zkrácený úvazek 30 hod./týden, otevírací doba - Po-Čt 6:30-17:30 hod., Pá 6:30-18:00, So 6:00-11:00, Ne 7:00-11:00 hod., doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení
- Benefity: příspěvek na stravování, vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc. fondu, zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:00 hod. (paní Tvrdoňová, tel: 573 358 039, 775 773 011), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: f705@coophb.cz, tvrdonova@coophb.cz