Název profese Vedoucí prodejny
Místo výkonu práce Bystřice pod Hostýnem
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel COOP družstvo HB
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67035913

Pracoviště Hlinsko pod Hostýnem
- Náplň práce: objednávky a přebírka zboží, práce v pokladně a v obslužném úseku, vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid (jednomístná prodejna)
- Požadujeme: praxe v oboru vítána, základní znalosti na PC, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost
- pracovní doba dle otevírací doby prodejny Po 6:30 - 11:00, Út + Stř 6:30 - 11:00 / 13:00 -16:00 hod., Čtv + Pá 6:30 - 11:00 hod. / 12:30 - 16:00, SO 6:30 - 11:00 hod., pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Benefity: příspěvek na stravování, vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc.fondu, zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Tvrdoňová, tel: 775 773 011), nebo své životopisy zašlete prosím na e-mail: tvrdonova@coophb.cz.