Název profese Obchodní manažer/ka
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Jimi Tore s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67021603

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků (celá ČR), poskytování odborného poradenství, pravidelné návštěvy u zákazníků, zpracování nabídek, objednávek
- Požadavky: zkušenost a orientace z oboru velkou výhodou, řidičský průkaz skupiny B, skvělé komunikační dovednosti
- Benefity: fixní ohodnocení + provize, firemní telefon, laptop, služební vůz i k soukromým účelům, příspěvky na stravování
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: navratilova@jimi-tore.cz.