Název profese Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 11.1.2024

Zaměstnavatel SMS finanční poradenství, a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67005228

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: poskytování služeb převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů
- Požadavky: SŠ/VOŠ/BC/VŠ vzdělání, firma na pozici zaučí (sektor bankovnictví, obchodu, investice, úvěry i pojištění), ŘP B, flexibilnost, důslednost a profesionální vystupování i komunikaci, ochotu učit se novým věcem a rozvíjet se v oboru, samostatnost, spolehlivost
- Benefity: práce i na Homeoffice, kariérní růst, callcentrum zajišťující schůzky s klienty, pravidelné vzdělávání, zvýhodněný firemní tarif, Multisport karta, příspěvek na telefon, notebook a automobil, pravidelné teambuildingové akce
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: veronika.vasickova@smsfinance.cz.