Název profese Obchodní zástupce - výrobce obalů z papíru, kartonu a lepenek
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel POKART spol. s r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67028214

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: kontaktování nových zákazníků a péče o přidělené zákazníky, ve spolupráci s grafikem a konstruktérem hledání nejlepšího řešení pro zákazníka, tvorba kalkulací, nabídek, zadání kupních smluv do výroby, služební cesty většinou v rámci ČR a SR
- Požadujeme: zkušenosti s obchodováním, zkušenosti v kartonáži výhodou, výborné komunikační schopnosti, znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost i práci v týmu
- Výhodou: znalost cizího jazyka (AJ, NJ)
- Nabízíme: nástup ihned/dohodou, základní mzda, plus prémie a benefity z dosažených výsledků, každoroční Inflační dorovnání mzdy, podíl na zisku společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna, pevná měsíční věrnostní odměna, odměny při pracovních a životních jubileích, smlouvu na dobu určitou, po zapracování prodloužení na dobu neurčitou
- V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kariera@pokart.cz, nebo kontakt telefonicky paní Vrobelová, tel.: 604 344 033.