Název profese Referent/ka obchodního oddělení, fakturant/ka
Místo výkonu práce Slavkov pod Hostýnem
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel UNAR s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038244

pracoviště Slavkov pod Hostýnem
- Náplň práce: vyřizování emailů, organizování projektů, fakturace, pokladna, tvorba cenových nabídek, komunikace se zákazníky
- Požadavky: zkušenosti na podobných místech, chuť tuto práci dělat, svědomitost, pečlivost ke svěřeným úkolům, řešení více úkolů současně, organizace a dotahování práce do konce, skvělá komunikace na úrovni, zvládaní vypjatých situiací s klidem, nadhledem i humorem, časová flexibilita
- PD Po-Pá, 6:30 - 15:00 hod.
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@unar.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.