Název profese Technická příprava výroby - TPV
Místo výkonu práce Slavkov pod Hostýnem
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel UNAR s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67025327

pracoviště Slavkov pod Hostýnem
- Náplň práce: Administrativní zpracování nových obchodních případů (výroba zdravotních matrací a lamelových roštů), Evidence a plánování výrobních zakázek, Komunikace s dodavateli, Kalkulace, normování výroby, Konstrukce vyráběných dílců v PC
- Požadavky: Praxe v TPV výrobní organizace ideálně nábytkářský obor, Dobrá znalost práce s PC, MS Office, včetně práce s Exellem, Znalost německého nebo anglického jazyka (výhodou základy druhého jazyka), Schopnost komunikace po telefonu, Samostatnost, flexibilita, trpělivost, Komunikační schopnosti, Schopnost práce ve stresu, schopnost logického uvažování
- Nabízíme: nástupní hrubá mzda 30.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, nástup možný ihned
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@unar.cz.
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.