Název profese Přípravář/ka vozidel k prodeji
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel AUTOSHOP PAULUS, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67041032

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: příprava ojetých vozidel k prodeji - kompletní vyčištění ojetých vozidel před prodejem, včetně odstranění polepů, příprava nových vozidel k prodeji, vyčištění vozidel zákazníků servisu
- Požadavky: platný řidičský průkaz skupiny B podmínkou, pečlivost, nadšení a chuť do práce, samostatnost, spolehlivost
- Výhodou: zkušenost s čištěním vozidel
- Kontakt: své strukturované životopisy posílejte na: e-mail: zamestnani@paulus.cz.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Kroměříž

Kroměříž
Advantage Consulting, s.r.o.
Kroměříž
Kroměříž
Kroměříž
Kroměříž
Kroměříž
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc

Mzda

od 160

U společnosti AUTOSHOP PAULUS, spol. s r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Přípravář/ka vozidel k prodeji žádná další volná místa

Volné pracovní místo Přípravář/ka vozidel k prodeji je vystaveno v regionu Kroměříž .