Název profese Servisní technik zemědělských strojů - postřikovačů
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel MGM a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67047101

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: servisní a montážní práce na postřikovačích v zázemí firmy a u zákazníků
- Požadujeme: ÚSO/SPŠ technického směru, znalost slaboproudé techniky, řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, samostatnost, zručnost, komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem
- Výhodou: řidičský průkaz sk. T, svářečský průkaz
- Benefity: 5 dní zdravotního volna, dotované závodní stravování, cestovné, služební telefon s tarifem, firemní notebook aj., nástup možný ihned
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod. (pan Kubík, tel: 606 660 520) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kubik@mgm.cz