Název profese Servisní technik vysokozdvyžných vozíků
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel MGM a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67047103

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: servisní práce na vysokozdvižných vozících v zázemí firmy a u zákazníků.
- Požadujeme: ÚSO/SPŠ technického směru, praxe alespoň v příbuzném oboru, řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, samostatnost, zručnost, komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem, výhodou svářečský průkaz
- Benefity: 5 dní zdravotního volna, dotované závodní stravování, služební telefon s tarifem, nástup možný ihned
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod. (pan Kubík, tel: 606 660 520) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kubik@mgm.cz