Název profese Ostraha prodejny Penny
Místo výkonu práce Kutná Hora
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67034638

Po dohodě nástup možný ihned.

Požadujeme :
Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu,základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.
Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob, kontrola zabezpečení zboží před krádeží- čipování zboží.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci na denní směny, 6h, 8h nebo 12 hod. směny, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.
Práce na HPP a DPP, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.
Možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení.
Vhodné také pro osoby s OZZ, OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 514 315. Po - Pá od 10.00 - 16. 00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.?????