Název profese Ostraha objektu - OZP
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 9.3.2024

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o.
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67019789

1. kontakt TELEFONICKY v Po-Pá 9:00 - 14:00 hod. na č. 734 514 315. Nechodit na pobočku! Písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou e-mailovou adresu.
Požadujeme: věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe u bezpečnosti výhodou- není však podmínkou. Certifikát strážného (pokud nemáte, zajistíme). OZP (pouze s invalidním důchodem).

Náplň práce: Pouze noční směna 8hod. Pochůzková činnost s kontrolou areálu.

Kontaktní údaje

Mzda

od 117 do 120

Volné pracovní místo Ostraha objektu - OZP je vystaveno v regionu Ostrava-město .