Název profese Seřizovač/ka CNC a montážních linek
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67024863

Náplň práce:
Seřizování a obsluha obráběcích center a montážních linek.
Výměny seřizování, korekce a příprava nástrojů, náběhy výroby, řešení kolizí a výpadků.
Požadavky:
SOU / SŠ technického směru, ŘP skup. B, uživatelská znalost práce na PC.
Výhodou: praxe v oboru obrábění, německý jazyk, znalost řídících systému Sinumeric, řidičský průkaz VZV.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění. Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.