Název profese Elektromechanik/čka
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67024865

Náplň práce: Provádění údržeb na strojních zařízeních. Diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních za pomoci návodů od výrobce. Provádění zápisů o údržbách v elektronickém evidenčním systému. Instalace nových strojních zařízení.
Požadavky: SOU s výučním listem - obor elektromechanik, nebo podobný, podmínkou vyhláška 50, min. §6 NV 194/2022 Sb. Praxe v oboru nutná, min. 4 roky. Znalost NJ nebo AJ výhodou.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.