Název profese Strojník/strojnice - obsluha zemních a příbuzných strojů
Místo výkonu práce Litoměřice
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel Gardenline s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66906836

mzda dle vzdělání, praxe od 20.000 Kč do 29.000 Kč
náplň práce:
- údržba a výstavba komunikací
- drobné stavby
- rekonstrukce a úpravy parků, cyklostezek, ap.
Práce je i mimo okres v České republice.
Zajišťujeme dopravu, nebo ubytování a nabízíme finanční růst, zázemí stabilní České společnosti, finanční ohodnocení dle zkušeností a odvedené práce.
Požadujeme: manuální zručnost, aktivní přístup, časovou flexibilitu.
Praxe nebo znalost v oboru vítána.

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky, e-mailem nebo osobně v úterý mezi 9 - 10 hodinou.