Název profese Zámečníci strojů
Místo výkonu práce Štětí
Přidáno 22.4.2024

Zaměstnavatel KŠ PREFA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67048160

Náplň práce:
- Svařování, řezání a broušení ocelových konstrukcí
- Příprava armatur do železobetonových prefabrikátů
- Výroba dle předložených výkresů
- Řezání autogenem
- Práce na strojích - svářečka CO2, svářečka elektrodová, pásová pila, sloupová vrtačka, padací nůžky, stolní bruska, autogen, atd.
Požadujeme:
- Samostatnost, pečlivost
- Svářečský průkaz
- Výhodou průkaz na VZV, vazačský a jeřábnický průkaz
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00 do 15.00h., domluvit osobní jednání.